Sensation se přesouvá na příští rok

 

sensation logoPo bouřlivém roce plném směsi nejistoty a naděje vás musíme s velkým smutkem informovat, že událost Beyond Sensation 2021 se neuskuteční 3. července 2021 a bude odložena na 2. července 2022.

Věřili jsme, že se Beyond Sensation může uskutečnit v roce 2021, a je opět těžké si představit, že letos spolu nebudeme tančit. I když jsme velmi spokojeni se záručním fondem pro události, které nedávno oznámila nizozemská vláda, bohužel pro společnost Sensation přišlo příliš pozdě. Abychom vytvořili show o velikosti Sensation, trávíme měsíce plánováním každou sekundu v noci a vytváříme jedinečné fáze a okamžiky až do nejmenších detailů. Přihláška a schválení záručního fondu by trvalo přinejmenším do konce května, což by nám ponechalo příliš málo času na to, abychom vytvořili konečný zážitek, který si vy a Sensation zasloužíte.

Chápeme, že to nejsou novinky, v které jste doufali, a doufáme, že oceníte, že sdílíme vaše zklamání.

Každému, kdo vlastní vstupenku a / nebo hotelový balíček pro Beyond Sensation, vás budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu. Tím, že se rozhodnete ponechat si lístek na příští rok, byste nás ohromně podpořili. To by nám dalo udržitelný základ k vytvoření noci plné nezapomenutelných vzpomínek v roce 2022, která by bez vás nebyla stejná! Je také možné požádat o poukaz ID&T Events nebo o vrácení peněz, ale mějte na paměti, že přijdete o místo Beyond Sensation 2022.

Děkujeme vám za veškerou trpělivost, lásku a podporu, které se nám v posledním roce dostalo. Jsou to vaše srdečné zprávy, které nás udržují v chodu v těchto těžkých dobách. Okamžiky, které sdílíme na tanečním parketu, pro nás znamenají svět a my se nemůžeme dočkat, až se v roce 2022 sjednotíme v bílé barvě.

Za temnotou bude světlo!

sensation 2022