Transmission se přesouvá na příští rok

 

transmission 2021 4

Vyjádření pořadatelů:

"Milí fanoušci,

celý rok jsme usilovně pracovali na přípravách exkluzivní premiéry nové show Transmission Festivalu, která měla dále pokračovat po světě. Víme, že jste se do Prahy velmi těšili, že jsme pro vás přichystali, ale z důvodu světové pandemie a opatření k ochraně svého šíření není Transmission Festival možné zorganizovat. Nezbývá nám nic jiného, ​​než jen čekat, kdy se budeme moci znovu setkat na tanečním parku.

Od počátku vypuknutí koronavirové krize jsme věřící, že epidemiologická situace bude na podzim příznivější pro události s větším počtem návštěvníků. Aktuální situace se nevyvíjí správným směrem - neustálý pozitivní průběh v ČR i ve světě, nemožnost pokračovat bez omezení, nemožnost shromáždit se v uzavřených prostorech v počtu větších než 500 lidí, a to pouze za dodržování přísných hygienických opatření, nás nutí učinit nelehké rozhodnutí .

Na základě nařízení vlády v souvislosti s onemocněním COVID-19 a následnými omezeními kulturních akcí, nebude možné, aby událost Transmission Festival proběhla v plánovaném termínu 24.10.2020. Z tohoto důvodu jsme nuceni letošní datum Transmission Festival přesune na náhradní datum 11.9.2021.

Věříme, že v roce 2021 se situace skutečně zlepší a Transmission Festival se bude moci provádět tak, jak jsme všichni zvyklí. Se všemi umělci jsme se dohodli na účinkování iv náhradním termínu, takže hudební program se nemění. Můžete se těšit na vystoupení Aly & Fila , Gareth Emery , Markus Schulz (set Rabbit Hole) , Paul Van Dyk , Rodg , Thomas Coastline (zahřívací set) a Whiteno1se . Do line-upu přibude ještě jedno zahraniční jméno.

Všechny vstupenky a voucher e-skříňky zakoupené na původní datum zůstávají v platnosti na nový termín 11.9.2021. Pokud si vstupenku nemůžete nechat, máte možnost použít o vrácení vstupného, ​​vaše vstupenka bude zneplatněna a vrácena do prodeje. O vrácení vstupného můžete použít do 24.10.2020 prostřednictvím e-mailového kontaktu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Finanční kompenzace budou prokázány nejpozději 1 měsíc po novém datu přesunuté události. Současně chceme ocenit, pokud můžete podpořit náš festival a zakoupit si vstupenky si ponechat. O vrácení vstupného můžete použít do 24.10.2020 prostřednictvím e-mailového kontaktu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Doufáme, že tak jak se mě těšíme na vás, těšíme se i vy na Transmission Festival, a proto si vstupenky ponecháme a uvidíme se v Praze, v sobotu 11.9.2021.

Děkujeme za vaši důvěru, příchod a podporu v těchto nelehkých časech."

United Music

transmission 2021 1

MARTIN GARRIX CZ WEB
SENSATION WORLD
SAGA Festival