edm logo 1

 

holo sold outVšechny vstupenky na Tomorrowland presents Eric Prydz HOLO – 20. října v Ziggo Dome jsou po několika hodinách od spuštění předprodeje vyprodány!
Eric Prydz a Tomorrowland předvedli během 3 kouzelných víkendů neuvěřitelnou holografickou show s nejmodernějšími vizuálními prvky a osvětlením, výsledkem čehož je pohlcující zážitek, jaký svět ještě neviděl.
Kvůli tomuto masivnímu úspěchu nyní Tomorrowland přináší exkluzivní evropskou holografickou show na Amsterdam Dance Event ve čtvrtek 20. října 2022 v Ziggo Dome v Amsterdamu.
Připravte se na audiovizuální zážitek, který posouvá světelnou a zvukovou technologii na limity, a ponořte se do hudby Erica Prydze.
 
DRUHÁ SHOW ?
Všechny vstupenky na Eric Prydz HOLO – 20.10.2022 v Ziggo Dome jsou vyprodány. Možná bude oznámena druhá a poslední show. Nyní se můžete registrovat ZDE, abyste byli informováni o druhém představení. Pokud budou vstupenky k dispozici, budete kontaktováni e-mailem.
 
HOLO BRASIL
HOLO je žádaný zážitek po celém světě, není divu že v Brazilském Sao Paulu, kde se show uskuteční dva večery po sobě, byly oba hned vyprodané. Pořadatelům se povedlo zajistit konání ještě na jeden večer, po dvou říjnových termínech se tedy přidává ještě datum 9.10.2022

 

electronicdancemusic.cz © 2023