Martin Garrix obhájil první místo v anketě TOP 100 DJs

Minulý rok Martin Garrix přepsal historii, když se stal nejmladším vítězem ankety TOP 100 DJs. Poté, co v roce 2013 vstoupil do ankety na 40 pozici, se během následujících let vyhoupl až na samý vrchol, kdy z trůnu v roce 2016 sesadil duo Dimitri Vegas & Like Mike. Už během roku bylo patrné, že se mladý Holanďan bude snažit obhájit prvenství. Na letošním vyhlašování výsledků ankety, které probíhalo během festivalové noci na AMF, obhájil Martin Garrix opět první příčku. Ocenění mu předával David Guetta.
martin garrix david guetta 01Jaký byl jeho rok kralování v TOP 100 DJs ?
Na říjnovém vyhlašování výsledků ankety časopisu DJ MAG se umístil na prvním místě. Trofej mu předával jeho mentor Tiësto. Během ADE (Amsterdam Dance Event) odehrál dva vyprodané koncerty v RAI Amsterdam. Následuje převzetí další ceny MTV EMA v Rotterdamu.
V lednu vydává "Scared To Be Lonely" ve spolupráci se zpěvačkou Dua Lipa, následoval singl s Troyem Sivanem "There For You" a po více než roce konečně vydává sólovou nahrávku "Pizza". Následovala spolupráce s Davidem Guettou "So Far Away" s vokály Ellie Goulding a Jamese Arthura. Poslední dvě zmiňované skladby měly svou premiéru na belgickém Tomorrowlandu, kde Martin prozradil debut se svým alter-egem YTRAM (čtěte pozpátku).
Jako obvykle hrál Martin Garrix na obrovském množství festivalů a klubových akcí. Nejčastěji si během roku zahrál ale na středomořském ostrově Ibiza, kde se v říjnu 2016 po uzavření legendárního klubu Space, následné rekonstrukci a novému otevření, už pod názvem Hï Ibiza, stal prvním residentním DJem.
V září dosáhl úplné kontroly nad vlastní kariérou, když získal všechna práva na veškerou hudbu, kterou podepsal s vydavatelstvím Spinnin' Records a svým  managementem MusicAllStars Management. "Jsem spokojen nejen sám za sebe, ale i za všechny ostatní producenty a DJe, protože tenhle případ nebyl jen o mě, ale o všech umělcích", řekl Martin.
Ale rok 2017 nebyl pro Martina Garrixe jen o hudbě. Tento mladý holanďan využil svého vlivu a zapojil se do několika charitativních projektů. Podporuje nejen dětskou vesnici SOS v Jihoafrické republice (charita pomáhá vytvářet domovy a najít rodiny pro sirotky po celém světě) ale i úzce spolupracuje s War Child na získávání peněz pro mladé lidi postižené válečnými konflikty.

Gratulujeme Martine!

Celý seznam vyhodnocení ankety TOP 100 DJs najdete zde.

top 100 djs 01

 

MARTIN GARRIX CZ WEB
SENSATION WORLD
SAGA Festival