V Německu proběhla první párty v nulové gravitaci

world club dome 2018 zero gravity 2Mise World Club Dome úspěšně dokončena.
Další mezník v pořádání párty překročili pořadatelé úspěšného německého festivalu World Club Dome a na další ročníky nastavily laťku v objevování míst kde se dá uspořádat párty poměrně vysoko. I tato párty s názvem Zero G se uskutečnila vysoko. Ve stavu beztíže se totiž neodehrává mejdan každý den.

7. února se konala jedna z nejzajímavějších ulálostí v oblasti taneční elektronické hudby - World Club Dome Zero Gravity.
Pořadatelé z BigCityBeats společně s městem Frankfurt, společností Fraport AG a Evropskou vesmírnou agenturou ESA světu ukázali co vše je možné, když se spojí věda se zábavou.

Airbus ZeroG, který obvykle slouží pro vědecké účely a pro výcvik kosmonautů ESA, byl přeměněn na klub pro WCD. Při 90ti minutovém letu na palubě ZeroG zahráli Steve Aoki a W&W pro 50 vybraných lidí z mnoha zemí světa (např. Austrálie, Brazílie, Korea, Indie nebo Německo). Kdo chtěl získat letenku a zatancovat si v nulové gravitaci, musel pouze podat žádost prostřednictvím videa. Samozřejmě se dal čekat veliký zájem, pořadatelům dorazilo přes 30 tisíc klipů se žádostmi.

I samotní DJs byli ohromeni. Na tiskové konferenci, která se konala po akci se vyjádřil Steve Aoki: "World Club Dome je jedním z nejlepších festivalů na světě. Když se mě zeptali, jestli chci být součástí Zero Gravity, okamžitě jsem souhlasil. Něco tak bláznivýho může přijít jen s BigCityBeats. Teď se cítím jako astronaut."
W&W byli také ohromeni: "Byli jsme opravdu nervózní, ale po prvním vzletu to bylo prostě nepopsatelné. Dokonce i hraní bylo téměř nemožné, protože jsi neustále odlétal od stolu."

Na taneční misi byli také astronauti agentury ESA - Jean-Francois Clervoy a Pedro Duque. Jean-Francois hodnotil událost na stupnici od 1 do 10 číslem 12.

BigCityBeats pravidelně pořádá taneční událost World Club Dome na stadionu, na obří výletní lodi, v dopravním letadle i na palubě osobního vlaku. Jaký prostor je napadne příště ?

world club dome 2018 zero gravity 01

world club dome 2018 zero gravity 02

world club dome 2018 zero gravity 03

world club dome 2018 zero gravity 04

world club dome 2018 zero gravity 3

world club dome 2018 zero gravity 4

MARTIN GARRIX CZ WEB
SENSATION WORLD
SAGA Festival