pula 01Secret Project je nově vzniklý festival, který se zrodil na prosperující undergroundové scéně v centru Los Angeles. Po úspěšných edicích v L.A., Miami, Amsterdamu a Portugalsku se opět chystá do Evropy, na Istrijský poloostrov. Chorvatské historické město Pula bude dějištěm několikadenní události Pula Music Week.

Od 30. června do 6. července se na pobřeží Jaderského moře v kamenných zdech Pula Arény představí na 7 světových DJs se svou exkluzivní show.

Hudební orgie začnou 30. června, kdy ve starém městě přistane Pula Music Week a přiveze s sebou jihokorejskou Peggy Gou na strhující první den taneční hudby ve starověkém amfiteátru. Další večer přivítá Solomuna, který bude mít skvělý výběr skladeb během vystoupení v pátek 1. července.

Slavné britské duo Disclosure uchvátí návštěvníky svým setem do pozdních nočních hodin v sobotu. Následovat budou v neděli se svými minimalistickými melodiemi Tale Of Us.

V pondělí 4.července přijede do Puly techno legenda Boris Brejcha a v úterý techno inovátorka Charlotte de Witte. Závěrečný večer se s výběrem své produkce představí Black Coffee.

VSTUPENKY

Základní vstupenky jsou v prodeji za 45 Eur (+ poplatky)
Vstupenky Party Pit Experience v ceně 90 Eur (+ poplatky) zajistí svému držiteli intenzivní živou atmosféru z pohledu DJe. Party Pit je umístěn na pódiu přímo za umělci.

Vstupenky zakoupíte na pulamusicweek.com/tickets

Vstup na akci je povolen od 18 let.

pula music week 2022 1