green valley logo dj magStalo se to znovu! Klub, který vyhrál v roce 2013 a 2015, se vrátil na vrchol i v roce 2018. Třikrát během jednoho desetiletí se umístil na první příčce v anketě TOP 100 CLUBS brazilský klub GREEN VALLEY.
Druhé místo získal klub Ushuaïa na Ibize a třetí byl singapurský Zouk.
Celý přehled najdete na TOP 100 CLUBS 2018.

Green Valley s kapacitou 12 tisíc návštěvníků je fantastické místo pro pořádání párty. Je to spíše takový mini-festival než tradiční uzavřená místnost. Díky teplému klimatu v brazilském státě Santa Catarina je většina prostorů klubu pod širým nebem, což jistě přispívá k půvabům klubu.

Neuvěřitelnější je fakt, že Green Valley před deseti lety nebyl nic jiného, než provizorní stan uprostřed letiště obklopeného bujnou vegetací. Na první párty byl pozván i legendární Carl Cox, což v oblasti vyvolalo natolik neobvyklý zájem, že se díky tomu vytvořila trvalá infrastruktura.

Green Valley se může pochlubit třemi pódii, obchodním butikem a malebným jezerem uprostřed areálu.
Hlavní stage "Main Room" zakrývá plátěný stan, je vybavena nejmodernější technologií řady VerTec od JBL v kombinaci s nejnovějším systémem Funktion One. Velká pozornost je věnována osvětlovacím a vizuálním technologiím. Skvělý zážitek z klubu umocní CO2 děla, lasery a další speciální efekty.

green valley 01