f me im famous logo 2David Guetta pořádá toto léto svou "F*** Me I'm Famous" party na Ushuaïa Ibiza, každé pondělí od 6. června. Open-air klub č. 1 na Ibize se letos otevře dříve než jindy oficiálním zahajovacím večírkem „Better Together“ 30. dubna.

Letošní léto přiveze DJ číslo 1 David Guetta, svou ikonickou značku F*** ME I'M FAMOUS! do klubu Ushuaïa na Ibize. Každé pondělí od 6. června do 3. října bude superstar oceněná cenou GRAMMY servírovat dokonalý zážitek z White Isle a přinese své jedinečné taneční zvuky do celosvětově proslulého klubu pod širým nebem.
Od svého počátku v roce 2003 se této, každým rokem populárnější akci, daří zvyšovat laťku. K tomu přispívá výběr jeho uznávaných DJských přátel a hostů.

David Guetta říká: „Tuto párty pořádám na Ibize už mnoho let a každou sezónu je výjimečnější. Bude to pro nás všechny nová zkušenost. Tuto sezónu přivedu na stage spoustu inspirativních DJů a přátel, protože je to první za dva roky.“

V posledním roce si David udržel první místo v anketě DJ Mag Top 100, nadále produkoval hity na předních místech hitparád jako 'What Would You Do' s Joelem Corrym a Brysonem Tillerem, 'Crazy What Love Can Do' s Becky Hill a Ellou Henderson a 'Permanence' s Mortenem. Zatímco nadále hraje na největších světových pódiích před desítkami tisíc fanoušků, nashromáždil přes 50 milionů prodejů desek a více než 10 miliard streamů, takže zůstává jedním z nejvlivnějších umělců na planetě. Guetta zahájil festivalovou sezónu ve velkém stylu, předvedl výjimečný set na Ultra Music Festival v Miami, zahájil svou rezidenci v Encore Beach Club v Las Vegas a nyní se vrací do Evropy, aby uvedl fenomenální F*** ME I’M FAMOUS! ve svém novém domově.

Očekávejte, že David naservíruje spoustu svých zásadních hitů spolu se svou slavnou pódiovou přítomností a nekonečnou energií, čemuž všemu bude odpovídat produkce nové úrovně na Ushuaïa Ibiza, včetně špičkových vizuálů, oslnivých světelných show, performerů a tanečníků. .

Vstupenky jsou již v prodeji. Rezervujte si své místo na theushuaiaexperience.com.

Každé pondělí na Ushuaïa Ibiza
6. června - 3. října 2022

f me im famous 2022