Největší evropský beach festival BALATON SOUND oznamuje první jména a spouští prodej vstupenek

 

balaton sound 2020 logoBalaton Sound je pětidenní beach festival na idylické pláži maďarského jezera Balatonu. Nyní v první vlně oznamování programu nabízí řadu hvězd, které se představí návštěvníkům festivalu od 8. do 12. července 2020. Martin Garrix, Dimitri Vegas & Like Mike a Kygo jsou hlavními headlinery v čerstvém seznamu zveřejněných jmen pro nadcházející ročník.

Unikátní poloha na břehu obřího jezera a fantastická atmosféra s luxusním VIP zázemím vytváří z Balaton Soundu jednu z nejžádanějších a největších akcí elektronické a taneční hudby v Evropě. Ročník 2019 přivítal v součtu všech dní 172 000 fanoušků a rekordní počet jich dorazil i z České republiky.

Vedle světoznámých hvězd, které se na pláž Balatonu rádi vracejí, jako jsou například Martin Garrix, Dimitri Vegas & Like Mike a Kygo, jsou tu i další nová jména. Jedním z nich je norský DJ Matoma, který díky svému talentu nyní spolupracuje nejen s The Vamps, ale i s dalšími zavedenými jmény jako jsou Sigala, Don Diablo a Jonas Blue. DJ Matoma vystoupí na hlavní scéně hned první den festival 8. července.

Již první oznámená jména slibují řadu fantastických zážitků a skvělou party. Ani letos například nebude chybět mimořádně populární Elrow stage, která nabídne vystoupení Loco Dice, Meduza, Ilario Alicante, Danny Tengalia a řady dalších.

Balaton Sound nabízí navíc naprosto jedinečné VIP zóny, které nenajdete na žádném jiném festivalu v Evropě. Tato část areálu bude pulzovat v hollywoodském retro stylu a nabídka zde bude přímo okouzlující, od masáží, make-up salónků, nápojů při příjezdu až po exkluzivní večírky a překvapení. Více informací se fanoušci dozví se startem prodeje VIP vstupenek v polovině prosince.

Nejlevnější vstupenky budou dostupné 72 hodin od středy 11.12. od 12:00.
Link: https://balatonsound.com/cz/vstupenky

balaton sound 03

Jména z první fáze oznamování pro Balaton Sound 2020:

8. července
MARTIN GARRIX (Main Stage)
DON DIABLO (Main Stage)
MATOMA (Main Stage)
LOCO DICE (Elrow)
JULIAN JEWEIL (The Club)

9. července
DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE (Main Stage)
JONAS BLUE (Main Stage)
DEBORAH DE LUCA (Dreher Aréna vagy The Club)
MEDUZA (Elrow)

10. července
KYGO (Main Stage)
SALVATORE GANACCI (Dreher Arena)
MODESTEP live (Dreher Aréna)
ILARIO ALICANTE (Elrow)

11. července
ROBIN SCHULZ (Main Stage)
DANNY TENAGLIA (Elrow)
VINI VICI (Dreher Aréna)
SIGALA (Main Stage)
BLASTOYZ (Dreher Aréna)

12. července
JAX JONES live (Main Stage)
ZHU (Dreher Aréna)
HERNAN CATTANEO b2b NICK WARREN (The Club)
LOUD LUXURY (Main Stage)

MARTIN GARRIX CZ WEB
SENSATION WORLD
SAGA Festival