Nový obrovský festival SAGA se připravuje v Rumunsku

saga logo 1Lídři celosvětové taneční hudby ALDA & Insomniac připravují velký hudební festival v Bukurešti (Rumunsko).

Od léta 2020 se Rumunsko stane jednou ze světových cílových destinací pro milovníky mnoha žánrů taneční hudby. Nový festival SAGA se připravuje na svůj start v Bukurešti. Inovativní festival se bude konat ve dnech 5. až 7. června 2020 a nabídne zcela nový zážitek z taneční hudby.
Duchovními tvůrci jsou partnerské firmy Alda a Insomniac, které spolupracují na největších tanečních událostech jako např. AMF v Amsterdamu nebo EDC v Las Vegas. Značka SAGA, která je pro východoevropskou festivalovou scénu novým začátkem, představuje pro obyvatele Bukurešti mezník a bude sloužit jako vůbec první hlavní hudební festival ve městě v tak působivém měřítku.
SAGA slibuje více než 150 umělců různých žánrů vystupujících na 5ti velkých stageích po celé tři dny.

saga 2020 2

SAGA chystá revoluci ve festivalovém průmyslu a zapůsobit pohlcujícím příběhem....

Přestože je ještě potřeba odhalit spoustu podrobností, očekává se že nový festival během prvního vydání v roce 2020 exploduje na jeden z největších festivalů na světě.

Vstupenky

S velmi omezeným množstvím věrnostních 3denních vstupenek, které se začnou prodávat tento pátek ve speciální akci za pouhých 21 EUR (99 RON) jako uvítací dárek, je předběžná registrace otevřena u fanoušků, kteří mohou prostřednictvím tohoto odkazu získat včasný přístup. S celosvětovým prodejem vstupenek, který bude zahájen v pátek 6. prosince, jste připraveni zažít začátek SAGA?

O společnosti ALDA
ALDA je světovým producentem, vývojářem konceptů a promotér elektronické hudby a DJ konceptů. Společnost pořádá akce jako Armin Only, Trance State, Electronic Family, AMF, We Connected, New Horizons a The Flying Dutch. Na ADE 2018 ALDA spojil své síly s Insomniacem. Společně dvě přední produkční společnosti rozšíří taneční hudební scénu na širší mezinárodní publikum.

O společnosti Insomniac
Insomniac produkuje některé z nejinovativnějších hudebních festivalů a událostí na světě. Vylepšené nejmodernějším osvětlením, pyrotechnikou a zvukovým designem, rozsáhlými uměleckými instalacemi, divadelními umělci a speciálními efekty nové generace, tyto události uchvátí smysly a inspirují jedinečnou úroveň interakce fanoušků. Kvalita zkušeností je nejvyšší prioritou společnosti. Za více než 25 let Insomniac produkoval více než 2 000 festivalů, koncertů a klubových nocí pro téměř 5 milionů účastníků po celém světě. Přední výroční událost společnosti, Electric Daisy Carnival Las Vegas, je největší taneční hudební festival na světě a během tří dnů přitahuje více než 465 000 fanoušků. Společnost založil Pasquale Rotella a sídlí v Los Angeles od svého vzniku v roce 1993. V roce 2013 Insomniac uzavřela partnerství s globální zábavní společností Live Nation.

saga festival logo 0

MARTIN GARRIX CZ WEB
SENSATION WORLD
SAGA Festival