Vstupenky na World Club Dome "Las Vegas Edition"

 
 

world club dome 2020 2Miliony blikajících světel, osvětlené vodotrysky, neuvěřitelné kouzlo legendární ulice s nejznámějšími hotely na světě jako jsou MGM, Treasure Island, Mirage, nebo Mandalay Bay. Ale hlavně obrovská kasina s hrami jako Poker, ruleta nebo Blackjack. Je to svět ve kterém se zrodila zábava - Je to Las Vegas.

A právě tohoto ducha her a zábavy přináší BigCityBeats do Frankfurtu. Nejen že se WORLD CLUB DOME přemění  na největší klub na světě, ale letošní podtitul s názvem "Las Vegas Edition" napovídá že se WCD přemění i na největší kasino.

Ve dnech 5. 6. a 7. června 2020 se otevře aréna Commerzbank ve Frankfurtu pro desetitisíce fanoušků. Po "Hollywood Edition 2018" a "Space Edition 2019" se příští rok představí "Las Vegas Edition 2020" s více než 200 DJi a umělci ze všech oblastí klubové scény celého světa.

Pro zahájení předprodeje je přísně omezen počet vstupenek Super Early Bird na 1000 kusů, cena třídenní festivalové vstupenky je 109 Eur (plus poplatky).

world club dome 2019 01

V nabídce je i Kombi-Ticketpass. Nabídka vstupenek na zimní i letní edici World Club Dome. Zimní edice se uskuteční v Merkur Game  Aréně v Düsseldorfu 10. 11. a 12. ledna 2020.
V součtu si tak po zakoupení kombinované vstupenky užijete přes 400 účinkujících. Cena za Kombi-Ticketpass je senzačních 199 Eur. V této ceně je i dárkové balení vstupenky a taška na cvičení, nebo fantastického balíčku s kvalitními frézovanými přívěsky.

world club dome winter 2020 lineup

MARTIN GARRIX CZ WEB
SENSATION WORLD
SAGA Festival