Do Brna míří legenda FEDDE LE GRAND

 
citadela 2020Na svátek všech zamilovaných 14. 2. 2020 dorazí do Brna pod hlavičkou Citadely nizozemský DJ a producent FEDDE LE GRAND. Remixér superhvězd jako jsou Madonna, Coldplay, Robbie Williams, Will.i.am, Moby, Fatboy Slim a autor chytlavého elektro hitu Put Your Hands Up For Detroit zahraje v Zoner BOBYHALL.
Největším hitem Le Granda, který je často označovaný jako spasitel house music, je již zmiňovaná skladba Put Your Hands Up For Detroit. Má neuvěřitelných 40 milionů zhlednutí na YouTube a není jediným úspěchem této globální hvězdy první velikosti.
Hity jako Let Me Think It It It, Control Room, Sparks nebo remixy pro Coldplay či Nikki Williams jsou jasným důkazem úžasného a konzistentního talentu Fedde Le Granda, což dokazuje i jeho schopnost přechodu mezi úspěchem v hlavním proudu k ostřejšímu undergroundovému zvuku.
Jeho debutové album Output z roku 2009 vyšlo v neuvěřitelných 64 zemích po celém světě, čímž se stalo jedním z nejvýznamnějších tvůrčích počinů v elektronické hudbě.
Stovky tisíc lidí napříč kontinenty jsou svědky jeho explodujících vynalézavých vystoupení. Stačí zmínit akce jako Coachella, Exit Festival, Global Gathering, Electric Zoo, Mysteryland, Tomorrowland, Electric Daisy Carnival, kde držel Le Grand davy pod svými křídly.
V páteční podvečer dosedne na letiště v Brně privátní letadlo se speciálním pasažérem, slavný Fedde Le Grand, pro kterého není žádný problém během jednoho večera zahrát ve třech různých městech, navštíví moravskou metropoli vůbec poprvé. Je téměř standartem, že za jeden měsíc vystupuje více než dvacekrát, o to více si jeho návštěvy vážíme.
 
fedde le grand 14
 
VSTUPENKY
Vstupenky jsou v prodeji za startující cenu 490 Kč avšak konečná cena bude 790 Kč. V nabídce jsou také vstupenky VIP (990 Kč) a VIP Gold (2490 Kč).
Zakoupíte na ticketlive.cz
Výhody VIP
VIP servis v podobě vlastního baru vč. fruits & party crackers
vlastní terasa (levá galerie) s přímým výhledem na hlavní stage
hlídané a soukromé WC
vlastní koridor při vstupu do Bobycentra
Výhody GOLD
můžete navštěvovat přimo hlavní stage a užívat si akci za zády světových Djs (styl BOILER ROOM)
zdarma neomezená konzumace ALKO / NEALKO nápojů
samostatný vchod z boční části Bobycentra a bez front
vlastní terasa (pravá galerie) s přímým výhledem na hlavní stage a s komfortním posezením
zdarma šatna a opakované vyzvedávání odložených věcí
hlídané a soukromé WC
zdarma catering & fruits & party crackers
možnost navštěvovat také VIP prostor (levá galerie), kde jsou tyto výhody - VIP servis v podobě vlastního baru vč. fruits & party crackers a vlastní terasa s přímým výhledem na hlavní stage.
 
citadela 2020 1
 
MARTIN GARRIX CZ WEB
SENSATION WORLD