ABGT350 je oficiálně vyprodaná!


above beyond 2019 prague 2Exkluzívní víkend plný taneční hudby zabezpečí v říjnu United Music! V pátek 11. října bude v pražské O2 areně hostit legendární trio Above & Beyond výroční show Group Therapy 350.
Další ohromnou edici Transmission festivalu, který je vždy zárukou unikátního audiovizuálního zážitku špičkové světové úrovně, zažijí fanoušci v sobotu 12. října. Aby toho nebylo málo, na neděli 13. října je připravená oficiální afterparty po ABGT350 - Anjunadeep Open Air v magických prostorách historické památky Křižíkova fontána. Show Above & Beyond: Group Therapy 350, která se bude konat na podzim v pražské O2 areně, je oficiálně vyprodaná. Všechny dostupné lístky zmizely v rekordním čase.
Přinášíme však světélko naděje pro opozdilce, protože je možné, že se v září uvolní vstupenky od členů O2 klubového patra. Přidejte se na tzv. „waiting list“, který najdete po kliknutí na tento odkaz.

Transmission festival hlásí také rekordní prodej. Goldfingers VIP vstupenky a Golden tickety se vyprodaly hned v prvních dnech. V prodeji nyní zůstává přibližně 3500 regular vstupenek. První přírůstky do line-upu jsou už potvrzené a v následujícím období budou i zveřejněné na sociálních sítích Transmission festivalu.

NEKUPUJTE VSTUPENKY OD NEOFICIÁLNÍCH PRODEJCŮ. OFICIÁLNÍ PRODEJ ZDE.
Doporučujeme ke vstupence zakoupit locker (šatní skřínku), kterou najdete zde.

 

MARTIN GARRIX CZ WEB
SENSATION WORLD