Marocký festival Oasis oznamuje druhou fázi lineupu

oasis 2017 01Festival Oasis představil druhou vlnu jmen umělců, která podpořila již tak impozantní line-up pro pátý ročník festivalu v Marrakéši. Seth Troxler, Amelie Lens a Recondite jsou nové přírůstky spolu s řadou festivalových debutů a místní marockou undergroundovou scénou.

Festival Oasis, založený v roce 2015, se pevně etabloval na prvním místě festivalů elektronické hudby v severní Africe. Pečlivě vybíraný program festivalu, který uvítal největší světové DJs a živá vystoupení v Maroku, mnohokrát poprvé, stejně jako představení regionálních talentů, pomohl přivést bohatou mezinárodní pozornost a nové publikum.

Oasis doplňují nejnovější přírůstky: inovátor Seth Troxler, belgická techno hvězda Amelie Lens a mistr techno melancholie Recondite.

To vše samozřejmě přichází s první vlnou jmen, mezi které patří i Four Tet, Dixon B2B Âme, Sonja Moonear, Apollonia, Mall Grab, Loco Dice, Jayda G a mnoho dalších.
Pátý ročník této butikové krásy se utváří k tomu, aby byl ještě nejlepší.

oasis 2019 lineup 2

Najděte svou oázu: Vitamin Sea
Stejně jako pečlivě kurátná směsice umění, kultury a DJs světové třídy, v tomto roce Oasis nabízí také pre-festivalový výlet "Najdi svou oázu: Vitamin moře". Jedná se o možnost zúčastnit se světoznámého surfového ráje Anchor Point v Maroku, soustředit se na cvičení jógy na pláži a ponořit se do ohromující krásy Atlantského oceánu, než se přesunete na párty pod horkým sluncem a zářícími hvězdami na festivalu Oasis ve stínu pohoří Atlas. Zažijte pobyt v Yogi Surfer, posazeném na vrcholu malého kopce v zátoce Taghazout nad banánovou plantáží a dlouhými písečnými plážemi, které vám zaručí nezapomenutelné zážitky.
Více se dozvíte na adrese theoasisfest.com/trip.

Oasis 2019 se koná od 13. do 15. září 2019. Rezervujte si své místo a průběžně se seznamte se všemi novinkami na webu theoasisfest.com.

MARTIN GARRIX CZ WEB
SENSATION WORLD