Balaton Sound odstartoval předprodej vstupenek a oznámil první jména

balaton sound 2019 2Balaton Sound zahajuje první fázi - odstartoval předprodej, zveřejnil aftermovie a ohlásil první jména.

Seznam prvních čtrnácti jmen z programu Balaton Soundu 2019 obsahuje hvězdy jako je Marshmello, Armin Van Buuren nebo DJ Snake. Festival zahájí předprodej nejlevnějších vstupenek v pondělí 10.12. a dostupné budou jen tři dny. Třesničkou na dortu je pak čerstvě zveřejněné aftermovie z letošního ročníku.

3. - 7. července 2019

 

Nejlevnější vstupenky budou dostupné 72 hodin od pondělí 10.12. od 12:00

https://balatonsound.com/cz/vstupenky

MARSHMELLO - ARMIN VAN BUUREN - DJ SNAKE

PAUL KALKBRENNER - FUTURE - HERNAN CATTANEO

NERVO - TIMMY TRUMPET - DON DIABLO

WILL SPARKS - SUNNERY JAMES & RYAN MARCIANO – KILLY

Balaton Sound je pětidenní nonstop festival na pláži maďarského jezera Balatonu. První fázi ohlašování programu zahajuje oznámení řady hvězd, které se představí návštěvníkům festivalu od 3. do 7. července 2019.  Seznamu vévodí šéf Mellogangu, maskovaný DJ Marshmello. Nechybí ani hvězda labelu Armada a českými fanoušky milovaný Armin van Buuren. Na uplnynulém ročníku uchvátil všechny DJ Snake a vrátí se na pláž jezera Balaton i v červenci 2019.

Každý rok vystupují na Balaton Soundu také současné hvězdy rapu a hiphopu, v roce 2019 se představí atlantský rapper Future, který v roce 2017 vydal alba Future a Hndrxx. Na Balaton Soundu vystoupil už dvakrát, ale po delší odmlce se vrací i berlínský Paul Kalkbrenner. Nebudou chybět ani charismatická dvojčata, krásky vystupující pod názvem Nervo, které jsou mezi českými fanoušky velmi oblíbené.

Future house Don Diabla bude jen jedním z mnoha stylů na které budou moci tančit návštěvníci na pláži jezera Balatonu v maďarském Zamárdi. Na skvělé party budou hrát i Hernan Cattaneo, Will Sparks a nebo také Timmy Trumpet. Dorazí také zástupci proslulé Ibizy, tentokrát residenti  Sunnery James & Ryan Marciano a Killy.

balaton sound 2018 01Line-Up: 

ARMIN VAN BUUREN
DJ SNAKE
DON DIABLO
FUTURE
HERNAN CATTANEO
KILLY
MARSHMELLO
NERVO
PAUL KALKBRENNER
SUNNERY JAMES & RYAN MARCIANO
TIMMY TRUMPET
WILL SPARKS

Brzy oznámíme další jména!

Více informací na: www.balatonsound.com/cz/

balaton sound 2019 1

MARTIN GARRIX CZ WEB
SENSATION WORLD