Transmission festival se uskuteční 12. října

transmission 2019 3V sobotu 12. října 2019 zažijete novou velkolepou edici Transmission festivalu, který je pokaždé zárukou unikátního audiovizuálního zážitku světové úrovně.

Transmission festival představí v sobotu 12. října zbrusu novou show, za kterou se do Prahy jako každý rok, vydají fanoušci z celého světa. Můžete se těšit na dechberoucí speciální efekty, neskutečnou světelnou a laser show, velmi kvalitní Funktion One Vero zvukový systém a vše, co ze soboty 12. října udělá zážitek, na který nezapomente.

Aby byl zajištěn komfortní zážitek během obou nocí (v pátek se v O2 aréně uskuteční Group Therapy 350 s Above & Beyond), bude kapacita O2 areny snížena v porovnání s minulými lety, proto doporučujeme zakoupit si vstupenku co nejdříve.

Pojďte si s United Music vychutnat ten největší taneční víkend podzimu! Předprodej vstupenek bude zahájen v pondělí 11. března 2019 od 11:00 v síti Ticketportal. Vstupenky budou k dispozici od 1.390 Kč (v omezeném množství) a combo tickety spolu s akcí Above & Beyond: Group Therapy 350 od 2.590 Kč (v omezeném množství). Nenechte si ujít kouzlo obou nocí!

transmission 2019 1

MARTIN GARRIX CZ WEB
SENSATION WORLD