Markus Schulz bude headlinerem brněnské Citadely. Oslaví na ní narozeniny

 

citadela 2019 markus schulzKdyž v Česku nesmírně populární DJ a producent Markus Schulz na jaře vydal EP s názvem In Bloom, bylo vcelku jasné, že to nebude všechno, co pro své fanoušky plánuje. Krátce poté namíchal set pro nový díl kompilace In Search Of Sunrise a na sociálních sítích následně ohlásil i turné k novému autorskému albu, které v současné době dokončuje. Právě s ním dorazí z USA i do Brna, kde vystoupí vůbec poprvé. V pátek 1. února 2019 zahraje na akci Citadela v Zoner Bobyhall. Vstupenky od ceny 590 korun je možné zakoupit v síti TicketLIVE.

„Je nám ctí v Brně poprvé přivítat německého hudebního producenta a DJ, který v současnosti žije v Miami. A aby toho nebylo málo, můžeme prozradit, že Markus Schulz na Citadele oslaví narozeniny dlouhým, tří hodinovým premiérovým setem,“ popisuje za pořadatele Dalin Vajčner.

Zároveň odtajňuje i zahraniční support se jmény jako Arkham Knights, Jam El Mar a Talla 2XLC. „Z českého supportu se mohou lidé těšit na D3LIGHT, Martina Grednera, Martina Michniaka a Proggy Boy,“ dodává promotér.

Slavný DJ a producent Markus Schulz má v České republice obrovskou fanouškovskou základnu. Není proto divu, že se k nám pravidelně prací. A to nejen jako headliner halových akcí, ale i v rámci samostatných vystoupení. Naposledy loni podruhé vyprodal pražskou Sasazu. Pořadatelé proto čekají velký zájem i o vstupenky v Brně.

Tickets : SchulzTickets
Cena : 590,-, VIP 990,- a 2490 za VIP Gold (konzumace zdarma, možnost se osobně potkat s umělci přímo na pódiu)

HEADLINER : Markus Schulz
SUPPORT : Arkham Knights, Jam El Mar [Jam&Spoon], D3light, Martin Michniak, Martin Gredner, ProggyBoy

Vstupenky zakoupíte exkluzivně v síti ticketlive.cz
https://www.ticketlive.cz/cs/event/citadela-birthday-special-edition

 

citadela 2019 markus schulz 1

 

 

MARTIN GARRIX CZ WEB
SENSATION WORLD