Zimní edice World Club Dome oznamuje první čtyři jména

Během posledních tří let společnost BigCityBeats představila na zimních edicích halového festivalu World Club Dome trojici největších světových DJů, kteří nesou označení NO.1 (z ankety DJMAG TOP100DJs).
Nastal čas přestěhovat se do nové dimenze a změnit zimní vydání WCD na první zimní festival svého druhu.

Ve dnech 16., 17. a 18. listopadu se v Düsseldorfu  Aréna ESPRIT  a okolní venkovní prostory stanou obrovskou klubovou oblastí s 20 stagemi a více než 100 nejlepších aktů elektronické hudební scény.

Historie WORLD CLUB DOME Winter Edition sahá do roku 2015, kdy Hardwell nastavil německý rekord s nejdelší sólovou DJ Show. Nyní se Hardwell vrací na listopadovou akci.

Další zastávkou stroje času je rok 2016. Přes 45 000 cluberů přišlo na další sólové vystoupení. Hvězdami noci byla dvojice belgických DJů Dimitri Vegas & Like Mike. I ti budou přítomni na zimní edici v ESPRIT Aréně.

Další hvězdou zimního vydání WCD je Marshmello, který si svou premiéru na BigCityBeats WORLD CLUB DOME odehrál v roce 2017. Ostřílený DJ z USA, který prorazil do světových hitparád skladbami "Friends", "Wolves" nebo "Silence".

První čtyřku zveřejněných jmen uzavírá dvojice The Chainsmokers. Ti zahrají v Německu v roce 2018 pouze na jediném festivalu, kterým je WCD Winter Edition. Vítězové ceny Grammy a držitelé platinové desky za singl "Something Just Like This".

První jména Headlinerů jsou zveřejněná, na další se můžete těšit už brzy.

world club dome 2018 winter edition 1

MARTIN GARRIX CZ WEB
SENSATION WORLD