Známe 20 DJů, kteří vystoupí na letní EDMANIA

edmania 2018 openair logoSlovenský taneční festival EDMANIA se tento rok poprvé přesouvá na víkendový termín. Po dobu dvou dní 22. – 23. června 2018 plánuje přivézt až 40 různých DJs z celého sveta. 

EDMANIA OPEN AIR 2018 se uskuteční během víkendu 22.-23. června 2018 v prostorech trenčínského EXPO CENTRA. Už teď se můžete tešit na společnou slovenskou premiéru dvojice AXWELL /\ INGROSSO, které žádnému fanouškovi taneční hudby není potřeba predstavovat. Členové legendární Swedish House Mafia přivezou do Trenčína své největší hity jako „More Than You Know“, „Sun Is Shining“ či „Dark River“. Svoje vystoupení v Trenčíně si pro skvělé ohlasy zopakuje australský trancer – MARLO. Z Austrálie k nám přicestuje i další headliner – TIMMY TRUMPET, který do kufru přibalí i svou pověstnou trubku. A že EDMANIA reaguje aktuální přání fanoušků dokazuje přidání UNDERGROUND stage, které bude headlinerem slovinská techno a techhouse legenda – UMEK!

K UMEKovi na underground stage teprve nedávno přibyl známý italský techno DJ a producent Enrico Sangiuliano. Milovníky trance organizátoři zatím potěšili jmény jako Ben Nicky, Jordan Suckley, Exis, Steve Allen, Andy Moor, Rank 1 či Standerwick, který se vrací na EDMANIA festival po svém úspěšném debutu na zimní edici. 

Na mainstage se kromě headlineroů představí množství skvělých DJs z celého sveta. Mezi jinými: Kura, Juicy M, Tony Junior, Maurice West, Mark Villa, Mike Williams, Breathe Carolina. Specialitou je pozvání DJe, který se proslavil svojí hláškou „Relax your anus“ na Tomorrowlandu – Salvatore Ganacci. Exkluzívní bude i vystoupení Sam Feldt LIVE, který sebou přiveze i další hudebníky. 

Kromě oznámení jmen organizátoři připravili i jiné novinky – stanové městečko na klíč, klasické stanové městečko a jednodenní vstupenky. Stále zůstává ještě téměř dvacítka dalších DJs, které EDMANIA plánuje oznámit, proto doporučujeme sledovat všechny aktuální informace na facebookovej udalosti EDMANIAOA2018. Dvoudenní vstupenky aktuálně v prodeji na www.edmania.eu za parádní cenu 54,99€.

edmania 2017 01edmania 2017 02

EDMANIA OPEN AIR 2018
WEEKEND 22.-23.06.2018
EXPO CENTER TRENČÍN
DJs: Axwell /\ Ingrosso, Timmy Trumpet, MaRLo, UMEK, Ben Nicky, Jay Hardway, Jordan Suckley, Juicy M, Kura, Mark Villa, Maurice West, Salvatore Ganacci, Tony Junior,
Exis, Mike Williams, Breathe Carolina, Sam Feldt, Steve Allen, Standerwick, Andy Moor , Enrico Sangiuliano, Rank 1
more TBA

edmania 2018 openair 2

MARTIN GARRIX CZ WEB
SENSATION WORLD