Londýnský SW4 oznamuje první jména

south west four logo 2Zveřejňujeme první vlnu umělců anglického festivalu SOUTH WEST FOUR pro rok 2018. SW4 přivítá oblíbené Chase & Status, Armin Van Buuren, DJ EZ, Andy C, Sigma, Dizzee Rascal a další, kteří se vracejí do našeho Londýnského místa konání s některými světovými debutanty, např. Craig David nebo Bugsy Malone & Nadia Rose. Londýnský víkendový festival se bude konat 25. až 26. srpna 2018.

Stovka umělců na deseti pódiích, které je ještě třeba oznámit, je jen začátek naší cesty, takže pozorně sledujte, jaké v letošním roce připravujeme speciální hosty.

VSTUPENKY
Dosud jsme prodali mnohem víc víkendových lístků než kdykoli předtím. Pokud stále přemýšlíte nad účastí na festivalu, jsou nyní vstupenky za nejlepší cenu za pouhých 99 liber (ušetříte 18 liber)

Vstupenky zakoupíte na TICKETMASTER UK

Dalších 50 umělců na každý den je ještě třeba oznámit ! Jakmile začneme oznamovat další akty a scény,  cena vstupenek se navýší.

south west four 2018 lineup 1

CESTOVNÍ BALÍČEK
Víkendové vstupenky, které se prodávají rychleji než kdy předtím, nabízí špičkové hotelové balíčky! Sdružili jsme se s přátelským prodejcem Festicket, abysme vám nabídli výběr z nejlepších místních hotelů v okolí, takže vás čeká jen krátká cesta z festivalu do vaší postele a více času na přípravu na samotný festival.

SW4 AMBASADOR
Připojte se k naší komunitě! Přiveďte své přátele do SW4 a získejte zdarma vstupenky a jedinečné zážitky! Každý rok předáváme neuvěřitelné ceny naší rodině SW4, která se zaregistruje a prodává vstupenky svým přátelům! Kliknutím na níže uvedený odkaz zjistíte, jak se můžete stát ambasadorem a sklízet parádní odměny.

SW4 AMBASSADOR

south west four 2017 02

south west four 2017 04

MARTIN GARRIX CZ WEB
SENSATION WORLD