UP festival bude trvat 72 hodin

up logoV roce 2018 se Praha stane domovem nového hudebního hnutí vytvořeného s jediným cílem - posunout již bohatou uměleckou kulturu do nových sfér a vytvářet nové příležitosti v jednom z nejkrásnějších měst Evropy.

UP Festival je 72 hodinová cesta, která vás provede nejrůznějším spektrem zvuků a světel. Je to shromáždění a oslava všudypřítomného UMĚNÍ a HUDBY. Společně vám představíme 4 různé stage, kde vystoupí více než 50 umělců. Ti předvedou svůj talent a vášeň. UP Festival je místo, kde každý umělec má možnost zahodit svůj strach a ukázat, vyzkoušet a hlavně předvést své opravdové umělecké já. UP Festival je však také místem, kde každý z účastněných má možnost zapomenout na okolní svět a ztratit se v záři světel a decibelech hudby. Během těchto 72 hodin totiž na ničem jiném nezáleží. V míru s námi tančí celý svět.

V rámci festivalu otevřeme 3 venkovní (denní) a 1 vnitřní (noční) stage.

Line UP:

Augustin Alvarez, Anthea, Apollonia, Ark3r, Barac, Bella Sarris, Brothers Black, Bruno Curtis, Dmitry, Eddie Mur, Ellen Allien, Em Ju Es Aj Si, Fatty M, Ion Ludwig, Janeret, Johanna Schneider, Jorgos, Luigi Tozzi, Magda, Molly, Niels Weimann, Oliver Torr, Oshana, Per Hammar, Praslesh, Ricardo Villalobos, Schwa, Sonja Moonear, Topper, Varhat, Vik, Yan & Alfred Czital

VSTUPENKY:

"Early Bird" (3denní Festival Pass) - 600 Kč / 25 EUR - VYPRODÁNO

3denní Festival Pass 1. vlna (do 15. 1. 2018) - 800 Kč / 30 EUR - VYPRODÁNO
3denní Festival Pass 2. vlna - 1200 Kč / 45 EUR
3denní Festival Pass 3. vlna - 1500 Kč / 55 EUR

up 2018

MARTIN GARRIX CZ WEB
SENSATION WORLD