Caprices - ze sjezdovky rovnou na festival

caprices logo 1Když se v roce 2004 pět nadšených pořadatelů rozhodlo vytvořit událost, která by mezi ostatními vynikla svou originalitou, netušili, že se z festivalu stane mezinárodní hudební událost a přiláká každoročně tisíce návštěvníků.
Po prvním ročníku, kdy festival Caprices navštívilo přibližně 10 000 návštěvníků se v průběhu let dočkal řady změn.
Mezinárodně známý je také díky vyjímečnému umístění v srdci Alp ve Valais. První roky se na pódiu objevily takové hvězdy jako např. Scorpions, Lou Reed, Robert Plant, Deep Purple, Mika nebo Nelly Furtado.
V roce 2009 společnost Caprices vytvořila Modernity@Caprices a původní hudební styl změnily za taneční elektronickou hudbu. Do roku 2014 byl poměr stylů taneční hudby nebo popu a rocku půl na půl. V roce 2015 byli pořadatelé přesvědčeni, že nastal čas na další změnu a zahájili svůj nový koncept, který obsahuje 4 dny výhradně se styly elektronické hudby. Na tuto změnu reagovalo pozitivně 28 000 fanoušků, kteří zavítali na lyžařské středisko Valais.
15. vydání vás přivítá v lyžařském středisku ve švýcarském Crans Montana v kantonu Valais. Uskuteční se  od 12. do 15. dubna 2018 a určitě si sebou nezapomeňte lyžařské vybavení, protože v tomhle případě 100% platí - Ze sjezdovky na festival.

Line-up zatím není znám, ale rozhodně zazní i světová jména. V minulých ročnících se na stagei objevili např. Carl Craig, Jeff Mills, Marco Carola, Sven Väth, Tale Of Us nebo Deep Dish.

caprices 2018 1

MARTIN GARRIX CZ WEB
SENSATION WORLD