Paul Van Dyk vydá nové album a dorazí s ním v dubnu do Brna

 
paul van dyk 04Ani ne dvanáct měsíců po vydání kolekce Music Rescues Me oznámil německý DJ a producent Paul van Dyk dokončení další autorské desky, nazvané Guiding Light. Aby svá slova potvrdil, poslal fanouškům pilotní singl a ohlásil turné. V jeho rámci dorazí 10. dubna 2020 do Brna. Česká koncertní zastávka Guiding light album tour 2020 se odehraje v Zoner BOBYHALL. Do jihomoravské metropole přiveze i své starší hity, které dlouhou dobu neměl v playlistu.
Nové album má být dle slov samotného autora hodně rychlé a nabídne i několik nevšedních spojení s jinými kolegy z taneční branže. „Překvapující je již samotný první singl "Galaxy", který dal Paul van Dyk dohromady s izraelským duem Vini Vici,“ říká promotér Dalin Vajčner a upřesňuje, že kromě novinek zahraje van Dyk v Brně všechny svoje hity, včetně těch starších, které tak často nehraje.
Paul van Dykova koncertní turné napříč všemi kontinenty bývají pravidelně vyprodána, k čemuž jistě přispívá i jeho úspěšná producentská kariéra: spolupracoval s hvězdami jakými jsou Depeche Mode či Justin Timberlake. Milovníky tanečního mága, který ve svém stylu posbíral desítky prestižních cen nebo i nominaci na Grammy, jistě potěší i to, že Van Dyk do Brna přiveze aktuální trofej, vítězství v kategorii trance Dj v prestižních DJAwards - Electronic Music Awards.
 
paul van dyk 06

Vstupenky jsou exkluzivně v několika edicích Standard, VIP a Gold k zakoupení v síti TicketLIVE.
Výhody VIP
VIP servis v podobě vlastního baru vč. fruits & party crackers
vlastní terasa (levá galerie) s přímým výhledem na hlavní stage
hlídané a soukromé WC
vlastní koridor při vstupu do Bobycentra
Výhody VIP GOLD
můžete navštěvovat přimo hlavní stage a užívat si akci za zády světových Djs (styl BOILER ROOM)
zdarma neomezená konzumace ALKO / NEALKO nápojů
samostatný vchod z boční části Bobycentra a bez front
vlastní terasa (pravá galerie) s přímým výhledem na hlavní stage a s komfortním posezením
zdarma šatna a opakované vyzvedávání odložených věcí
hlídané a soukromé WC
zdarma catering & fruits & party crackers
možnost navštěvovat také VIP prostor (levá galerie), kde jsou tyto výhody - VIP servis v podobě vlastního baru vč. fruits & party crackers a vlastní terasa s přímým výhledem na hlavní stage.
 
paul van dyk 2020 brno
MARTIN GARRIX CZ WEB
SENSATION WORLD
SAGA Festival