Deadmau5 učí v MasterClass: Videolekce od profesionála

deadmau5 masterclass 01Co dělá Deadmau5e tak skvělého? Narodil se obdařen nějakým darem? Tvoří lepší zvuky než ty co slyšíte všude kolem sebe? Vůbec ne, a pravděpodobně bude první, kdo ti to řekne. Deadmau5 se tak vysoko dostal prostě proto, že je neúprosný, oddaný, trpělivý a odmítá se spokojit s tím co je snadné.

Deadmau5 je jedním z největších zvukových inženýrů taneční hudby. Zkoumá řemesla tvorby zvuku, experimentování a elektronického průzkumu. Desítky let vylepšoval tyto dovednosti a nyní po letech zkušeností, zkoušek a omylů má pro vás on-line instruktážní video sérii.Jediným háčkem je jednorázový poplatek 90 dolarů pro online vzdělávací skupinu MasterClass.

"Každý může komponovat hudbu jen s počítačem," říká. "Moje MasterClass je jednoduchý pohled na to, co je potřeba pro tvorbu skvělé hudby, a není to jen nákup nástrojů a přístrojů v hodnotě milionů dolarů. Ukážu svým studentům, jak si hrát se zvuky a mixovat melodie, které mohou sdílet se světem."

Prostřednictvím podrobných cvičení a 23 video lekcí vás Deadmau5 naučí svůj přístup a tvorbu beatů, synthů, melodií, míchání, masteringu a brandingu. Bude vás také učit co nedělat, v jeho osobitém jazyce a necenzurovaném názoru, což bude stejně důležité a jistě i zábavné.

Zimmerman se připojí ke slavné skupině instruktorů na seznamu MasterClass. Christina Aguilera využívá on-line kurzy pro výuku zpěvu, Kevin Spacey aby učil herectví, Serena Williamsová s tenisem a mnoho dalších. Deadmau5 je vynikající volbou pro nejnovější řadu MasterClass.

deadmau5 masterclass 02

 

MARTIN GARRIX CZ WEB
SENSATION WORLD