Drumcode Night v Praze se přesouvá na jiný termín

 

adam beyer 2020 prague 2

Drumcode Night v SaSaZu se z technických důvodů přesunuje na nový termín, a to na 2.10.2020, všichni avízovaní umělci vystoupí v rámci jednoho večera.

Ano, z technických důvodů není možné uskutečnit plánovaný víkend legendy elektronické hudby Adama Beyera, na avízovaný termín 14.2.&15.2.2020.
Nový termín je potvrzený na 2.10.2020, obsazení i místo konání zůstavá stejné.
Vstupenky na původní termín není třeba vyměnovat, zůstávají v platnosti.

Adam Beyer přijede do Prahy v naprostém vrcholu své kariéry. Zároveň v roce, kdy jeho label Drumcode oslaví čtvrtstoletí. Fanoušci se mohou těšit na hutné basové linky, cit pro atmosféru a osobitý zvuk. Vzhledem k tomu, že se představí po dlouhé době v ČR v intimním prostředí klubu, je počet vstupenek striktně limitován, aby si to lidé opravdu užili,“ láká na akci promotér Dalin Vajčner. Zajímavostí budou podle něj i další vystupující. Před Beyerem zahraje egyptský Raxon, Brazilec Victor Ruiz, který kombinuje techno s exotickým housem, fanoušci se mohou těšit na švédského Dj Joela Mulla, jeho italského kolegu Roberta Capuana nebo domácí rezidentku Apokalypsy, nejznámější techno akce česko/slovenska, Misu Salacovou.

Vstupenky na původní termín není třeba vyměnovat, zůstávají v platnosti. Předprodej běží v síti ticketlive.cz .
Oficiální afterparty proběhne v klubu Storm, za účasti české „klasiky“ Subgate, Orbith, Golpe, Tibiza, TGT a dalších.

2.10.2020
ADAM BEYER
Raxon
Victor Ruiz
Joel Mull
Roberto Capuano
Misa Salacova

adam beyer 2020 prague 1

 
 
MARTIN GARRIX CZ WEB
SENSATION WORLD
SAGA Festival