Jack Back na Ibize představí "The Night League"

hi ibiza 2019 jack backOd 7. června do 4. října 2019 se každý pátek v klubu Hï Ibiza představí nový koncept "The Night League".
Headlinerem této události bude Jack Back, který letos v létě bude mít na Ibize svůj debut. Jack Back společně s týdenním rezidentem klubu Idrisem Elbou ovládnou room 2 s názvem Club.
Zajímavostí je, že v hlavní části klubu Hï Ibiza se bude odehrávat F*** Me I’m Famous! Davida Guetty.
Proč zajímavostí ? Jack Back a David Guetta jsou jedna a ta samá osoba. Co ale stejné nebude je hudební styl, který se bude v rúzných prostorech klubu hrát. Zatímco David Guetta je známý svými mainstreamovými hity, Guettovo alias Jack Back se vrací k undergroundovým kořenům a odhalí temnější stránku sebe sama.

"Jsem nadšený, že Hï Ibiza uvede můj nový koncept s Jackem Backem. Nemůžu se dočkat, až se vrátím ke svým kořenům a páteční večery představím to nejlepší z undergroundové elektronické hudby."
David Guetta

F*** Me I’m Famous! byl stvořen Davidem a Cathy Guettovými a je bezpochyby jednou z nejdiskutovanějších tanečních událostí. Vstupenky se tradičně vyprodají několik hodin po začátku prodeje. Klubová událost je známá svou divokou atmosférou, neuvěřitelnou produkcí nebo bezkonkurenčním VIP glamourem.

The Night League už brzy odhalí celý program a jména dalších hostů. Každopádně vstupenky jsou už v prodeji a určitě se brzy vyprodají. Pokud plánujete dovolenou na Ibize, rozhodně neváhejte a nenechte si ujít Jacka Becka i Davida Guettu v jednom klubu.

Vstupenky v prodeji ZDE

hi ibiza

MARTIN GARRIX CZ WEB
SENSATION WORLD