Armin van Buuren jako nový rezident klubu Hï Ibiza

Armin van Buuren a Sunnery James & Ryan Marciano se letos v létě vrátí na Ibizu, konkrétně do klubu Hï Ibiza. Od středy  20. června do 19. září se stávají rezidenty klubu.
Provozovatelé klubu také s potěšením oznamují novou strukturu cen vstupenek pro sezónu 2018.

Od otevření svých dveří poprvé v roce 2017 hostil Hï Ibiza řadu největších jmen na elektronické hudební scéně a přivítal tisíce fanoušků z celého světa, kteří toužili zažít atmosféru nového nočního klubu na ostrově.
Armin van Buuren se tak stane každou středu šéfem noci části klubu zvané Theatre (Room 1) a převezme kontrolu nad zábavou návštěvníků.
Amsterdamští Sunnery James & Ryan Marciano se také vrací na Ibizu a stávají se rezidenty druhé stage Club (Room 2).
 
NOVÉ CENY PRO ROK 2018
 
Hi Ibiza upravila svou strukturu cen vstupenek pro nadcházející sezónu. Odhodlaným odchodem od tradičních cen vstupenek na ostrově a v reakci na poptávku zákazníků je Hï Ibiza potěšena zahájením etapového platebního schématu nabízející řadu cenových alternativ. Začne se speciální cenou jízdenky Super Early Bird ve výši pouhých 20 €, to je vaše šance využít nejlepších dostupných cen vstupenek a mnohem jednodušší plánování vašeho léta. Vstupenky Early Bird jsou pro každou akci omezeny, takže si můžete objednat předem za nejlepší cenu na hiibiza.com.

hi ibiza 2018 01

MARTIN GARRIX CZ WEB
SENSATION WORLD