Slavný londýnský klub FABRIC musel ukončit svojí činnost

Drogy a smrt jsou často používány jako vhodné výmluvy. V tomto případě je údajně ve hře nový projekt muzea v Islingtonu za 200 milionů britských liber. Slavný londýnský klub FABRIC v srpnu přerušil činnost po úmrtí dvou mladých lidí, předávkovaných drogami. Toho využila Islingtonská Rada a navzdory chabým důkazům (policie neposkytla skutečný důkaz, že by se drogy užívaly uvnitř klubu) odebrala klubu licenci na provozování činnosti. Fabric je přitom klub s nejlepší pověstí, pokud jde o bezpečnost návštěvníků. Proslýchá se, že Rada Islingtonu zamýšlela uzavřít klub už delší dobu. To naznačuje i bezcitné ukončení licence, nebyl žádný finanční nebo jiný postih, ani žádná jednání. Uzavření klubu není odpovědí na problémy klubů souvisejících s drogami.
DJ SASHA - "Je to katastrofální rozhodnutí, Fabric není jen obyčejný starý klub, je klenotem v koruně britského nočního života."
DAVE CLARK - "Hrál jsem tam pravidelně dlouhou dobu, snad 15 let. Proč by měl být Fabric obětním beránkem ? Přístup k drogám lze přece získat i v britských věznicích. Pokud se situace změní a Fabric opět povstane, budu příště hrát zdarma, aby klub po všech ztrátách získal nějaké peníze."
Na 150.000 lidí podepsalo petici na podporu klubu.

fabric london 01

Brzy...
Sensation WEB
Martin Garrix CZ Web