Policejní zátah ve slavném klubu Amnesia na Ibize

V úterý 5.7. proběhl ve slavném klubu Amnesia na Ibize policejní zátah. Španělští úředníci uzavřeli v 7 hodin ráno klub a zatkli čtyři zaměstnance, včetně majitele Martina Ferrera, jeho syna, Davida Filipa a účetního podniku.

Podle místního tisku dorazila místní policie s jednotkou proti organizovanému zločinu a protidrogovým týmem, nechyběli ani úředníci z daňové agentury jako součást vyšetřování praní špinavých peněz a daňových úniků právnických osob. Ve stejné době policie vtrhla i do domů zatčených a to jak na Ibize tak v Barceloně. Došlo také na loď a všechny společnosti, které jsou spojené s klubem Amnesia. Internetový server El Mundo však tvrdí, že policejní zásah byl v souvislosti s drogami.

I přes zásah se klub večer otevřel návštěvníkům a proběhl pravidelný úterní večer Together. Nebudou ohroženy ani další pravidelné týdenní akce Cocoon se Svenem Väthem nebo Paris Hilton's Foam a Diamonds. Amnesia ještě musí učinit oficiální prohlášení o události. Klub bude i nadále otevřen podle plánu.

amnesia ibiza policie

foto: GERMÁN G. LAMA / elmundo.es

Brzy...
Sensation WEB
Martin Garrix CZ Web