Sunnery James & Ryan Marciano sobotními headlinery Finlandia Mácháče 2017

machac 2017 sunnery james ryan marcianoAxwell již dříve prohlásil, že pokud by měla Swedish House Mafia nizozemskou verzi, tvořili by ji právě Sunnery James & Ryan Marciano. Tento rok se navíc setkají s Axwellem na jednom podiu v rámci poslední Sensation, se kterou jsou SJRM po léta spjati podobně jako legendární MC Gee. Jejich sexy tribal house ale nebude chybět ani v programu festivalu Finlandia Mácháč 2017, kde vystoupí jako headlineři druhého festivalového dne.
Příběh o tom, jak se Sunnery Gorré a Ryan de Lange jednoho dne potkali v obchodě s oblečením a přes společný hudební vkus odstartovali kariéru, zná už minimálně celý jejich rodný Amsterdam. Málokdy ale ví, že jejich pozice v rámci ostatních holandských umělců, je výjimečná. Jako jedni z mála vydrželi věrni u toho, co je proslavilo a vytvořili si vůj styl, ze kterého dokážou vybrousit nejen skvělý progressive house, ale i acid house nebo klubové groovy skladby. Sami o sobě nejčastěji tvrdí, že hrají tzv. sexy tribal.  SJRM se velmi rychle etablovali na světové taneční scéně. S kvalitní produkcí přišel respekt nejen kolegů, ale i budoucích hvězd. Jednou z nich byl např. v té době ještě neznámý teenager Nick van de Wall (Afrojack), který jim dával k poslechu svá dema.
Od roku 2010, kdy se začali věnovat také produkci, vydali na SIZE Records, Spinnin‘ Records, DOORN Records, Armada Music a dalších labelech více jak dvacítku hitů.

 

Finlandia Mácháč 2017
18. – 19. 8. 2017
Máchovo jezero, pláž Klůček

 

machac 2017 1

Brzy...
Sensation WEB
Martin Garrix CZ Web