Nejlevnější vstupenky na Mysteryland půjdou do prodeje v úterý

mysteryland 2017 1Mysteryland stanovil termín pro rok 2017. 23. ročník světově nejstaršího a jednoho z nejkrásnějších tanečních festivalů se uskuteční 26. a 27. srpna na malebném pozemku Floriade v Haarlemmermeer nedaleko Amsterdamu. Festivalový kemp bude otevřen už od 25. do 28.srpna. Early Bird vstupenky na Mysteryland 2017 půjdou do prodeje v úterý 27.září ve 12 hodin. K dispozici bude pouze omezené množství obou typů vstupenek (weekend a Camp). Chcete-li si koupit vstupenky a zajistit si tím účast na příštím Mysterylandu, navštivte mysteryland.nl.
Letošní ročník Mysteryland přitáhl rekordní počet návštěvníků. Třetí vícedenní vydání tohoto mimořádného festivalu bylo setkání elektronických hudebních fanoušků i umělců ze všech koutů světa, s širokým hudebním programem, uměním a kulturou. Festival navštívilo více než 100.000 návštěvníků z více než osmdesáti zemí světa. Na 35 místech se představili např. Martin Garrix, Seth Troxler, Dave Clarke, Rebeka, Studio Barnhus, Boys Noize, Kim Ann Foxman a Surgeon. Díky mezinárodním partnerům, jako jsou Elrow, Spinnin' nebo Q-dance, kteří jsou dnes nejvíce aktivní na poli elektronické hudby, bylo zastoupeno na patnáct různých substylů. Jako již tradičně, festival byl velkolepě ukončen, tentokrát s bombastickou show Afrojacka. Velká část akce byla živě vysílána a diváci, kteří sledovali po celém světě videopřenos z Mysterylandu, se mohli kochat pohledem na Mysteryland, který byl jako první festival na světě živě vysílán ve virtual reality (VR).
Kromě širokého spektra návštěvníků a asi čtyř set umělců, Mysteryland přitahuje velké množství mezinárodně proslulých umělců i nadcházejících talentů. Tento rok představili klíčové instalace umělci jako jsou Kate Raudenbush, ATM a WERC, areál festivalu byl vyzdoben rafinovanými výtvory a na mnoha místech došlo i na surrealistická vystoupení. Navíc stejně jako v minulých letech, ve spolupráci s Greenpeace, věnoval Mysteryland ještě velkou pozornost udržitelnosti a inovaci. Veškeré maso na festivalu bylo z biologicky chovaných zvířat, návštěvníci využili kompostu toalety a energie byla vytvořena všemi možnými způsoby.
V Holy Ground Campu se pro 9000 šťastných hostů uskutečnil warm-up v podobě exkluzivní show s velkými jmény hrajícími alternativní DJ sety, včetně exkluzivního techno setu od Afrojack & Benny Rodrigues, který byl opravdovým hudebním vrcholem (DJ Set od Psyko Punkz k poslechu ZDE). Každý rok je pobyt v kempu jako další mini-dovolená s nespočtem aktivit a představení. Na příští rok bude pozemek kempu otevřen od 25. do 28.srpna.
Vstupenky:

Early Bird Weekend: 95,- Eur (vstupenka na celý festival)

Early Bird Camping: 125,- Eur (festivalová vstupenka s pobytem v kempu)
A co že je Mysteryland?
První edice Mysterylandu se uskutečnila v roce 1993 a je tudíš nejdéle pořádaný taneční festival na světě. Zaměřuje se na elektronickou hudbu, umění, kulturu, talenty a udržitelnost. Mysteryland získal několik prestižních ocenění s programem udržitelnosti, má také průmyslovou certifikaci "Green". Nadcházející rok bude Mysteryland pořádat čtvrté vícedenní vydání. Mezinárodní vydání Mysterylandu se konalo na úpatí chilských And i na legendárním místě v Bethel Woods (New York, USA), kde se odehrál slavný Woodstock '69. Mysteryland je konceptem ID & T.

mysteryland 2016 03

mysteryland 2016 02

Brzy...
Sensation WEB
Martin Garrix CZ Web