Shipsomnia - pařba na lodi i na pevnině aneb pět dní dovolené v rytmu moře

shipsomnia 01Odemkněte tajemství oceánu, legendy moře ožívají. Pojďme odhalit příběh o Krakenovi o pomozte zkrotit tuto divokou šelmu našimi elektronickými rytmy na moři. Přesně takhle láká intro další evropské párty na velké výletní lodi SHIPSOMNIA s podtitulem Tale Of The Kraken.
Plavba na lodi "Brilliance of the Seas" s kapacitou 2500 lidí bude trvat 5 dní a 4 noci. Naplánované odražení od břehu je 14.června 2016 a pokud se loď pod duněním hudby nepotopí, dopluje zpět k pevnině 18.června 2016. Odplouvá se z Barcelony 14.6. v 17 hodin. Příjezd na španělskou Ibizu je v 6 hodin ráno 15.6., kde bude možnost trávit volný čas na pevnině, takže žabky, plavky a opalovací krém sebou, večer voný vstup na sunset párty (kyvadlová doprava z přístavu do města zdarma). Odplutí je v 8 hodin ráno 16.6. a celý den a noc pasažeři stráví na moři. 17.6. v 10 hodin připluje loď k francouzským břehům městečka Séte, označovaného jako francouzské Benátky. Odplutí bude v 17 hodin týž den. Návrat do cíle bude v 6 hodin 18.6.
Shipsomnia si zakládá na tvorbě dynamického line-upu. Není to tradiční mainstreamový festival a nevybírají DJe na základě pozice v DJ TOP 100. Na palubě zazní celá řada elektronických stylů, od housu, techna, D&B, hip hopu a dalších. Celý line-up bude zveřejněný tři měsíce před vyplutím. Můžeme zmínit několik jmen, která se v loňském line-upu objevily - Pete Tong, Zeds Dead, Armand Van Helden, Mat Zo, Stanton Warriors, Jazzy Jeff, James Zabiela, Justin Jay, Claptone, Yolanda Be Cool, DJ Marky, Amtrac, Treasure Fingers, Kastle.
Na lodi bude k dispozici plno sportovních i odpočinkových aktivit, spa, bazény, vířivky, solária i fitness centrum, nevyjímaje hodiny jógy a pilates. V restauracích vás čeká italská, asijská i mexická kuchyně. Na své si ale přijdou i milovníci masa ve Steakhousu. Navštívit můžete 16 barů, klubů a salonků, které nikdy nezavírají, a to včetně klubu Colony, Schooner baru a Scoreboard Sport baru. A pro hazardní hráče bude připraveno 195 automatů a 12 hracích stolů. Loď "Brilliance Of The Seas" vyplula na moře poprvé v roce 2002. V roce 2013 byla zrekonstruovaná. O 2500 pasažerů se stará posádka o 839 členech.
Pro případné zájemce o vstupenky přidáváme odkaz, kde si můžete plavbu zakoupit, nebo se jen podívat na trochu přemrštěné ceny vstupenek - SHIPSOMNIA TICKETS

(fotografie z minulé edice Shipsomnia)

shipsomnia 02

shipsomnia 03

shipsomnia 04

Brzy...
Sensation WEB
Martin Garrix CZ Web