Bude Tomorrowland expandovat do Asie ?

Tomorrowland v posledním desetiletí vystoupal na vrchol žebříčku největších a nejpopulárnějších tanečních festivalů planety. Po americké verzi TomorrowWorld je teď na spadnutí expanze na asijský kontinent. Jak uvádí thajský denník Post Today, v současné době probíhají jednání s thajskou promo agenturou World Planet Entertainment o oficiální odnoži Tomorrowlandu v Thajsku.

Ředitel společnosti World Planet Entertainment Chatri Tungthiankul je přesvědčen o úspěchu jednání a zdůrazňuje spolupráci s Thajskou vládou s kterou pracuje na usnadnění pořádání události, která by podpořila globální cestovní ruch.

"Musíme najít to správné místo, které může hostit až 450 tisíc návštěvníků" řekl Tungthiankul. "Budeme také muset připravit snadnou cestu pro festivalové návštěvníky z jiných zemí, konkrétně na imigrační kontrole. Když by lidé cestovali z jiných zemí, např. Belgie, Brazílie nebo Spojených Států, jejich osobní festivalový náramek by jim usnadnil cestu.

"A co víc, Thajsko není jedinou asijskou zemí, která má zájem pořádat Tomorrowland v Asii. "Země jako Čína a Japonsko také soupeří o hostování festivalu" dodal Tungthiankul.

Bez ohledu na to, kde Tomorrowland skončí, asijské vydání je na spadnutí.

 

tomorrowland 02

Brzy...
Sensation WEB
Martin Garrix CZ Web