Swedish House Mafia o sobě dává opět vědět

V roce 2012 Swedish House Mafia světu oznámili, že se rozdělí a tím se rozpadne seskupení tří předních švédských DJů Axwella, Sebastiana Ingrossa a Steva Angella. Následující rozlučkové turné trvalo devět měsíců, a ukázalo se jako jeden z komerčně nejúspěšných tahů v historii elektronické hudby. Od té doby se Steve Angello zaměřil na svou sólovou práci a na label, zatímco Axwell a Sebastian Ingrosso i nadále spolupracují a vystupují jako Axwell Λ Ingrosso.
Vypadalo to že éra SHM skončila.

 

axwell ingrosso 07swedish house mafia


Nyní se ale na Axwellovo tweetu objevila zpráva s textem "Odpočítávání nové éry začalo. Nikdy není příliš pozdě vrátit se zpátky na trať"
Tajemná zpráva je doprovázena revidovanou verzí loga Axwell Λ Ingrosso, kde je přidaný znak vnímaný jako "A" u iniciálů dvou členů. Zdroje blízké skupině ale naznačují že setkání mezi duem a Stevem Angellem je nepravděpodobné, a všechny důkazy svědčí o revitalizaci SHM s dalším švédským DJem Alessem, který je se skupinou spojován od jejího vzniku. Fanoušci spekulují, že druhý symbol "A" by mohlo znamenat počáteční písmeno jeho jména. V minulosti se SHM už spolupracoval, mají i společnou manažerku Amy Thompsonovou a jeho nedávná návštěva na jejich koncertě v Haineken Music Hall letošní Amsterdam Dance Event spekulacím jen nahrává.
Axwell, který již dříve naznačoval možnost setkání všech tří členů, dostal tisíce SHM fanoušků do varu po odeslání tweetu, který je nyní již smazán.
Příspěvek obsahoval také datum 26. března 2017, můžeme předpokládat, že odpočítávání do 26. března příštího roku odpovídá neděli Ultra Music Festivalu v Miami, kde Swedish House Mafia kladli velký důraz na své poslední vystoupení v roce 2013.

axwell tweet shm

 

Připomeňte si atmosféru ze sobotního koncertu v Amsterdamu během akce Amsterdam Dance Event, kde představili dva nové tracky.
První track "How Do You Feel Right Now" hráli při zahájení svého setu. Druhý se jmenuje "Dreamer". Pro zajímavost, na vystoupení bylo použito 106 laserů. (videa dole)

 

axwell ingrosso 08

 

Brzy...
Sensation WEB
Martin Garrix CZ Web